Yelda Orospu

Giresun Yelda Orospu
En sıcağından yaşanan sekslerden zevk alırım. Nedense herkes bir elitliktir tutturmuş ki genel olarak sevişmek denildiğinde akla gelen olaylar da sadece slow. Buna da ayar oluyorum. E tamam slow da sevişilir ama ya dominant seksler? Ben en orospuca şekilde, sizinle zaman geçirirken önden & arkadan vererek ve cim cif anında asla kondom kullandırmadan yaşatırım ne yaşamak isterseniz, eğlendiririm.
Benimle zaman geçirirken grup seksler de yaşayabilirsiniz, sormanıza bile gerek yok ama… her zaman evimde ve benim şartlarımda ki içiyorsanız da içmiyorsanız da ben içerek & sohbet ederek zaman geçiririm. Yüksek kafa sekslerin tadı bir başka oluyor, seviyorum.
Grup seksleri sadecelerle yaşamam, her türlüsüne açığım ki dilerseniz çift olarak da gelebilirsiniz hatta kadın kadına muhabbeti de severim ki eğer siz erkekler aranızda takılmak isterseniz o zaman neden ya biz varken demem. Organize de edebilirim o olayı ama şart değil, gelin varsa imkan evimi ve deliliklerimi sizinle seve seve paylaşır, güzelce eğlendiririm.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir